Maroko - koumiya

Dřevo, obecný kov délka 33 cm Neznačeno.

Nejdelší strana: 33 cm

Obecný kov, dřevo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Maroko
79903. koumiya
Dražba ukončena:13.07.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč