Mark Claus - Figury

Olej na sololitu, 52x96 cm. Signováno vzadu Mark Claus. Rámováno.

o autorovi: 1925 – 1996
Byl německý kreativní vizuální umělec.

78020. Figury
Dražba ukončena:22.05.2022 20:13:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 22.05.2022 20:10:14 4656