Marie Ondrová - Koláčková - Krajina

Kombinovaná technika, 68x68 cm. Signováno vpravo dole Ondrová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941
Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.

Marie Ondrová - Koláčková
63237. Krajina
Dražba ukončena:01.08.2021 21:05:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč