Kombinovaná technika, 68x68 cm. Signováno vpravo dole Ondrová. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1941 Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.