Marie Klimovičová - Praha - Synagoga

Lept, 64x50 cm. Signováno vpravo dole M. Klimovičová. Volný list.

o autorovi: 1927 – 1993
Grafička bulharského původu. Studovala u prof. Staikova na Akademii v Sofii a u prof. Silovského na AVU v Praze. Věnovala se malbě, keramice a ilustracím. Ve volné grafické tvorbě používala techniku suché jehly, litografie i dřevořezu, později barevné kombinované techniky. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve významných českých galeriích i v cizině.

78327. Praha - Synagoga
Dražba ukončena:15.06.2022 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo