Marie Fischerová - Kvěchová? - Děvčátko se slunečníkem a psíkem

Akvarel, 33x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Marie Fischerová - Kvěchová?
66902. Děvčátko se slunečníkem a psíkem
Dražba ukončena:03.10.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.10.2021 20:13:07 1610
500 Kč 01.10.2021 7:50:39 8462