Marian Komáček

60828. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo nahoře M. Komáček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 21:46:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč