Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo nahoře M. Komáček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1959 - slovenský malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč