Marian Komáček

60756. Zátiší s květinou

popis: Olej na plátně, 54x34 cm. Signováno vlevo dole M. Komáček 87. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč