Marian Komáček - Zátiší s květinou

Olej na plátně, 54x34 cm. Signováno vlevo dole M. Komáček 87. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

Marian Komáček
60756. Zátiší s květinou
Dražba ukončena:30.06.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč