Marian Komáček

60279. Kříže

popis: Lept, 3/50, 64x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou M. Komáček. Datováno 1995. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 20:06:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč