Lept, 3/50, 64x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou M. Komáček. Datováno 1995. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1959 - slovenský malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč