Marian Komáček

60874. Hudební zátiší

popis: Olej na plátně, 59x49 cm. Signováno vlevo nahoře M. Komáček 87. Rámováno.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč