Olej na plátně, 59x49 cm. Signováno vlevo nahoře M. Komáček 87. Rámováno.
o autorovi: 1959 - slovenský malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč