Marek - Akt na pláži

Akryl na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole Marek. Rámováno.

Marek
67445. Akt na pláži
Dražba ukončena:28.10.2021 22:51:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč