Marc

61094. Zjevení

popis: Olej na sololitu, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Marc 97. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč