Mařákova škola po roce 1910

61036. Chalupy u vody

popis: Olej na kartonu, 18x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč