Manufaktura Týnec mezi lety 1830 - 1866

57788. Talíř s květinovým vzorem

popis: Porcelán, průměr talíře 24 cm. Značeno Teinitz.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.06.2021 19:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.06.2021 12:54:35 3991
500 Kč 15.04.2021 22:59:25 3737