Manufaktura Steatyf - Servis s 6 šálky a 12 talířky

Porcelán, výška šálku 6 cm. Značeno Steatyf Katowice. Autor Zygmunt Bukosowicz. Styl - Zborcený Kubismus.

Pozn.: Mírně poškozeno. 6x menší talířek, 6x větší talířek.

84358. Servis s 6 šálky a 12 talířky
Dražba ukončena:12.10.2022 22:41:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč