Maarten Thiel - Duna s vodní horou

Akryl na sololitu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Thiel 77. Rámováno.

o autorovi: 1945 – 2008
Holandsko-německý malíř.

78021. Duna s vodní horou
Dražba ukončena:22.05.2022 20:27:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč