M. Staněk - Jitro u neznámé vody

Litografie, 38x54 cm. Signováno vpravo dole M. Staněk 80. Značeno vlevo dole 2/170. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Litografie, 38x54 cm. Signováno vpravo dole M. Staněk 80. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

M. Staněk
41743. Jitro u neznámé vody
Dražba ukončena:12.03.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (12.03.2020 14:02:49) 1212