Litografie, 38x54 cm. Signováno vpravo dole M. Staněk 80. Značeno vlevo dole 2/170. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Litografie, 38x54 cm. Signováno vpravo dole M. Staněk 80. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.