M. Risetta

62057. Vysoká v horách

popis: Olej na dřevě, 13x21 cm. Signováno vlevo dole Ristetta. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč