M. Köppel - Konvolut 3 květin

Kombinové techniky - kresby, 24x22 cm, 25x19 cm a 21x12 cm. Signovány. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

M. Köppel
308527. Konvolut 3 květin
Dražba ukončena:02.05.2021 20:13:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč