Litografie, 27x21 cm oba. Signováno v tisku M. de Solar. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: Marie de Solar – kreslířka módních oděvů pro pařížský módní obchod Chave et Cie – konec 19. stol.