Kombinovaná technika, 32x119 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zakoupeno v aukčním domě Sýpka.
o autorovi: 1936 – 2007
Sochař, medailér, malíř, grafik. Vystudoval VUT, Fakultu architektury v Brně u M. Axmana. Kromě lité medaile a plakety se věnoval volné plastice, grafice a malbě. Patřil k předním českým medailérům, jeho medaile reprezentovaly Českou republiku na prestižní celosvětové přehlídce medailérské tvorby FIDEM.