Lucie Windsorová - Podzim

Kombinovaná technika, 21x17 cm. Signováno vpravo dole Windsorová 73. Rámováno.

o autorovi: 1952
Malířka, grafička. Studovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze a figurální kresbu u J. Havlíka. Vystudovala ergoterapii, pracovala jako arteterapeutka, později jako vedoucí reklamy na ředitelství podniku Klenoty. Absolvovala studijní pobyt v USA, od r. 1991 se věnuje volné tvorbě.

Lucie Windsorová
78837. Podzim
Dražba ukončena:29.06.2022 20:17:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč