Lubomír Korenko - Abstrakcia

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1979
Slovenský malíř.

71863. Abstrakcia
Dražba ukončena:27.01.2022 23:11:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč