Lept, 39x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole Lois Pregartbauer. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1899 – 1971 Rakouský malíř.