Lois Pregartbauer - Linec

Lept, 39x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole Lois Pregartbauer. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 – 1971
Rakouský malíř.

77846. Linec
Dražba ukončena:15.05.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.05.2022 22:32:38 10302