Lodewig Lodewijk - Op - artový reliéf (74.17)

Monochromatický dřevěný reliéf, 50x50 cm. Signováno na rubu Lodewijk 74.17. Papírový štítek.

o autorovi: 2. pol. 20. stol.
Holandský umělec.

71726. Op - artový reliéf (74.17)
Dražba ukončena:27.01.2022 20:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč