Legová - Nevídaná kytice

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Legová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Legová
308723. Nevídaná kytice
Dražba ukončena:23.05.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč