Ladislav Kratochvíl - Osud

Pastel, 50x57 cm. Signováno vlevo dole L. Kratochvíl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Ladislav Kratochvíl
69553. Osud
Dražba ukončena:08.12.2021 22:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč