L. Příhoda

303846. U vody

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x33 cm. Signováno vlevo dole L. Příhoda 1955. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.03.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.02.2020 20:01:42 2663