L. Janovská, J. Kos - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 30x58 cm a 24x34 cm. Obě signováno vpravo dole. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

L. Janovská, J. Kos
59406. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:12.05.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč