kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století - Luční kvítí v pozdním létě

Olej na kartonu, 24x31 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století
72242. Luční kvítí v pozdním létě
Dražba ukončena:23.01.2022 20:51:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč