kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století - Luční kvítí v pozdním létě

Olej na kartonu, 24x31 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století
72242. Luční kvítí v pozdním létě
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč