Kupčík - Vysoké nebe

Olej na plátně, 40x60 cm, signováno vlevo dole Kupčík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Kupčík
15857. Vysoké nebe
Dražba ukončena:25.01.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:600 Kč