Kunichika - Triptych - Soudce čte rozsudek

Dřevořezy, 3x 34x24 cm. Značeno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
59359. Triptych - Soudce čte rozsudek
Dražba ukončena:12.05.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč