Kunichika

62879. Šamanka

popis: Dřevořez, 36x25 cm. Signováno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč