J. Krejčí - Předjaří

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Krejčí. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Krejčí
20450. Předjaří
Dražba ukončena:31.05.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč