Kovář - Na Svratce u Milového

Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Kovář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Kovář
308866. Na Svratce u Milového
Dražba ukončena:05.06.2021 20:08:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč