Neznámý autor - Konvolut korespondence významných lidí první polovina 20. století

Korespondence, vizitky, fotografie, plakáty, notové zápisy hraběte Černín, Václava Klofáče, hraběte Rohana, senátora Antonína Svěceného, doktora Baxi, nakladalate Otakara Štorcha, Engilbelta Erbena, slavisty MUDr. Karaska, Jana Dědiny, Sofie Erbenové, malíře F. Líbala, Františka Ladislava Riegra, M. Suchrdové, A. J. Alexe, skladatele Vítězslava Nováka, E. St. Vráze, ministra A. Prokůpka, Dr. J. S. Machara, Marie Riegrové, Václava Beneše Třebíského, Cyrila Bohdy, Jindřicha Štyrského, doktora Jaroslava Vojana, Jaroslava Kvapila, ministra L. Nováka, Eduarda Ingriše a další. Cca 60 volných listů.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84259. Konvolut korespondence významných lidí první polovina 20. století
Dražba ukončena:12.10.2022 21:03:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč