Neznámý autor - Konvolut 8 listin 17. století - první polovina 19. století

Ručně psané listiny, křestní list, úřední dopis generalita ge Paris, dopis De Borges první polovina 18. století, dopis od generála Diona 12x37 cm. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84425. Konvolut 8 listin 17. století - první polovina 19. století
Dražba ukončena:13.10.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč