Neznámý autor - Konvolut 24 map - první polovina 20. století Československo. Vojenské speciálky.

Pozn.: Mírně poškozen.

Neznámý autor
84482. Konvolut 24 map - první polovina 20. století Československo. Vojenské speciálky.
Dražba ukončena:13.10.2022 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo