Konečný

63199. Košík s hřiby

popis: Olej na sololitu, 28x52 cm. Signováno vpravo dole Konečný. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo