MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 18 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
konec 19. stol.
84377. Starožitný skleněný žlutý pohár s ruční malbou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
793
1 900 Kč
limit (11.10.2022 8:13:53)
10978
1 800 Kč
793
1 700 Kč
10978
1 600 Kč
793
1 500 Kč
10978
1 400 Kč
793
1 300 Kč
limit (29.09.2022 18:25:58)
10978
1 200 Kč
793
1 100 Kč
10978
1 000 Kč
1957
900 Kč
793
800 Kč
1957
700 Kč
793
600 Kč
1957
500 Kč
793