konec 19. stol. - Starožitný skleněný zelený pohár s ruční malbou

Sklo, výška 16 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
84481. Starožitný skleněný zelený pohár s ruční malbou
Dražba ukončena:13.10.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo