konec 19. stol. - Starožitná židle

Dřevo, výška 100 cm. Neorenesanční styl.

Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
78351. Starožitná židle
Zbývá:18 dnů, 3 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč