Katarína Orsag - Insomnia

Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole K. Orsag. Nerámováno.

Pozn.: Obraz byl vystaven na společné výstavě v rámci Výtvarného spektra 2021 v Košicích.

o autorovi: Slovenská malířka.

Katarína Orsag
64897. Insomnia
Dražba ukončena:29.09.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč