Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole K. Orsag. Nerámováno.
Pozn.: Obraz byl vystaven na společné výstavě v rámci Výtvarného spektra 2021 v Košicích.
o autorovi: Slovenská malířka.