Katarína Orsag

64897. Insomnia

popis: Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole K. Orsag. Nerámováno.

Pozn.: Obraz byl vystaven na společné výstavě v rámci Výtvarného spektra 2021 v Košicích.

o autorovi: Slovenská malířka.

zbývá: 0 dnů, 21 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč