Kombinované techniky - kresby, od 30x22 cm do 18x14 cm. Všechny signovány. Tunis, Arábie, Balkán. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo. Všechny původní adjustace. Pozn.: 1x rám poškozen, 2x mírně poškozen.