Karel Zápeca - Cestou z lesa

Olej na plátně, 49x70 cm. Signováno vpravo dole K. Zápeca. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1893 - 1975
Narodil se v Luhačovicích. Studoval AVU v Petrohradě u prof. Solověva. V Rusku pak působil jako pedagog. Po návratu do Čech tvořil krajiny a figurální kompozice.

Karel Zápeca
308112. Cestou z lesa
Dražba ukončena:30.03.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč