Dřevoryt, suchá jehla, 38x49 cm a 12x16 cm. Signováno tužkou i v tisku Vik 1920 a signováno nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.