Karel Vik a signatura nečitelná - Konvolut 2 grafických listů: Česká krajina

Dřevoryt, suchá jehla, 38x49 cm a 12x16 cm. Signováno tužkou i v tisku Vik 1920 a signováno nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Karel Vik a signatura nečitelná
61364. Konvolut 2 grafických listů: Česká krajina
Dražba ukončena:15.07.2021 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč