Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole K. Trapl. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 81 cm
o autorovi: Narodil se roku 1897.
Studoval vídeňskou akademii a v Praze u malíře Majora. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě a malbě divadelních opon. Pro společnost Ufa maloval filmové plakáty.