Karel Trapl - Luční kytice

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole K. Trapl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1897.
Studoval vídeňskou akademii a v Praze u malíře Majora. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě a malbě divadelních opon. Pro společnost Ufa maloval filmové plakáty.

Karel Trapl
77841. Luční kytice
Dražba ukončena:15.05.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2022 10:21:27 9337