Karel Peterka

308931. Hajný na obchůzce

popis: Akvarel, 21x25 cm. Signováno vpravo dole K. Peterka 26. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře místě skvrnky.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo