Olej na plátně, 45x50 cm. Signováno vpravo dole Kuniger. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1909 – ?
Malíř. Studoval u O. Blažíčka na ČVUT v Praze, v malířské škole prof. Kutmana, v malířské škole SVU Mánes a na Ukrajinské malířské akademii v Praze. Navštěvoval ateliéry F. Tichého a M. Maliny. Maloval dramatické výjevy z dějin i dramaticky pojaté portréty, často byl srovnáván s německými expresionisty.