Keramika, délka 33 cm. Signováno K. Kuneš 71.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1920 – 1997
Sochař. Vyučil se malířem písma a dekorací v dílně svého otce, malíře a grafika Karla Kuneše, dále studoval v sochařském ateliéru V. Makovského na Škole umění ve Zlíně a ve speciálce K. Pokorného na AVU v Praze. Vedle monumentálních plastik vytvářel i portréty, lyrické dívčí akty a jiné práce v dekorativně stylizovaných tvarech, zasáhl i do medailérské tvorby. Jeho práce jsou zastoupeny v NG v Praze, Západočeské galerii v Plzni, v Galerii ve Valašském Meziříčí a Muzea sztuki medailerske ve Vratislavi.