Karel Karas

69742. Čekající Chodky

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892 - 1969
Narodil se v Praze. Žák UMPRUM v Praze (1923-1924; prof. Hrbek). Poté se učil na ukrajinské akademii tamtéž (1933-1937). Soukromě se vzdělával u malířů Kutmana a R. Vejrycha. Vystavoval výhradně na našem území.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 29.11.2021 21:02:29 411
1 000 Kč 29.11.2021 7:12:01 1599